...،تماس سریع:سفارش،استعلام قیمت
  1. Invalid Input
انجام پرداخت های پی پال + Paypal فروش اکانت

انجام پرداخت های پی پال شما ..... 
با اکانت های پی پال ما
66484852 تا 56 تلگرام/واتس آپ: 09190081154
(https://telegram.me/lohrayane)

اگر میخواهید به کسی و یا سایتی از راه پی پال وجهی بپردازید، نیاز به خرید اکانت و یا ایجاد پی پال ندارید، و توصیه ما این است که اینگونه پرداخت ها را با اکانتهای پی پال ما انجام دهید، (Paypal Indirect Pay) مزایای این روش : سرعت بیشتر، قیمت کمتر، ظریب اطمینان بسیار بالاتر است. اینگونه سفارشات هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری انجام میشود.

 

(مناسب برای دریافت دستمزد کار در سایتهای خارجی)
66484852 تا 56
تلگرام/واتس آپ: 09190081154
(https://telegram.me/lohrayane)

در صورتی که قرار است کسی یا شرکتی (خارجی) بابت کاری که انجام داده اید وجهی به حساب شما واریز نماید، یکی از گزینه های سریع، اکانت پی پال میباشد، موجودی داخل پی پال امکان فروش و نقد شدن به ریال را دارد، این اکانتها هم توانائی دریافت و هم پرداخت را دارند.

● محل ایجاد اکانت: خارج از ایران
● آماده تحویل 
● نوع اکانت:  پرمیوم Premium
● وری فای شده Verified
● بهای اکانت کلاس A (قیمت) : 119,000 تومان 
● ویژگی ممتاز: دارای ترنس اکشن خروجی 
● توانائی دریافت و پرداخت
● قابل استفاده برای قرار دادن روی سایت
● بدون محدودیت زمانی
● امکان قطع دسترسی بعدی سازنده اکانت به حساب ارائه شده
● قابلیت نقد شدن به ریال
● .......
 
 
اگر قرار است به کسی و یا سایتی مبلغی را بپردازید، توصیه میشود بجای خرید اکانت پی پال، این کار را با اکانتهای ما انجام دهید، برای شرح بیشتر اینجا را کلیک کنید .
(paypal indirectpay)

●  شماره حساب برای خرید اکانت پی پال (غیر حضوری):
برای دریافت شماره حسابها، ایمیلتان را در فرم زیر وارد کنید، دکمه "فرستادن شماره حسابها" را کلیک کنید، تا بی درنگ به ایمیلتان فرستاده شود.
اگر میخواهید حضوری بخرید:
(شرکت لوح رایانه) تهران - ميدان انقلاب - خ منيری جاويد (اردیبهشت) - پ 61 ( 223 پیشین ) - ساختمان دانشجو - ط2
کروکی آدرس شرکت لوح رایانه


Email:

●  فرم خرید اکانت پی پال (غیر حضوری):
اگر میخواهید حضوری بخرید:
(شرکت لوح رایانه) تهران - ميدان انقلاب - خ منيری جاويد (اردیبهشت) - پ 61 ( 223 پیشین ) - ساختمان دانشجو - ط2
کروکی آدرس شرکت لوح رایانه 

واریزمستقیم به اکانت پی پال کسی و یا موسسه ای
شارژ حساب/اکانت پی پال خودتان
 پرداخت پی پال از راه سایت فروشنده یا ارائه دهنده سرویس

66484852 تا 56
تلگرام/واتس آپ: 09190081154
(https://telegram.me/lohrayane)

بدون داشتن اکانت پی پال، می توانید پرداخت هائی را که با سیستم پی پال است، با اکانتهای پی پال شرکت لوح رایانه انجام دهید.( اگر قرار است کسی به حساب شما پول واریز کند، بخش سمت چپ "خرید اکانت پی پال" را مطالعه کنید.)

● زمان انجام سفارشات:
سفارشات حضوری، در همان موقع انجام شده،
سفارشات غیر حضوری (تلفنی/ایمیل)، در همان روز کاری انجام میشود (بنا به ساعت سفارش)، در روش غیر حضوری رسیدهای پرداخت به ایمیل سفارش دهنده فرستاده میشود.


● رسیدهای ارائه شده:
رسید پی پال + رسید سایت (با امکان ارسال رسید به ایمیل سفارش دهنده) .
رسید پی پال، دارای شماره ترنس اکشن میباشد، (شبیه شماره فیش بانکی).


● کارمزد انجام سفارشات:
شروع از 8% کل مبلغ سفارش، هرچه مبلغ ارزی سفارش کمتر بوده درصد کارمزد افزایش می یابد، برای آگاهی از بهای ریالی سفارشتان، با یکی از شماره تلفنهای شرکت تماس گرفته و یا به آدرس (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) ایمیل بزنید، و یا فرم استعلام قیمت در ادامه همین پیج را پر کنید.

استعلام قیمت:
 برای آگاهی از بهای ریالی سفارشتان، با یکی از شماره تلفنهای شرکت (66484852 تا 56) تماس گرفته و یا به آدرس (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) ایمیل بزنید، و یا از راه این فرم ها:

استعلام قیمت - واریزمستقیم به اکانت یا شارژ{rsform 44}

استعلام قیمت -  واریز از طریق یک سایت

Invalid Input

● چه ارزهائی را ساپورت میکند؟
برای تمامی ارزها همانند دلار، یورو، پوند، لیر، فرانک و ... قابل انجام است.

● برخی از موارد سفارشات پی پال::

خرید های اینترنتی کالا و سرویس، پرداخت هزینه چاپ مقاله، عضویت (subscription)، خرید کتاب و مقاله، خرید هاست و سرور، پرداخت پی پال برای ثبت نام آزمون آیلتس، و ..... 

روش غیر حضوری
فرم سفارش در دنباله همین پیج (کمی پائین تر)
- بها (قیمت) را از شماره ها 66484852 الی 56 بپرسید.
- وجه ریالی را به یکی از حسابهای بانکی (با دستگاه ATM یا از داخل شعبه) واریز کنید.
- فرم فرم سفارش در دنباله همین پیج (کمی پائین تر) را پر کنید.
- مراحل پرداخت توسط شرکت لوح رایانه انجام میشود.
- رسیدها با فرمت PDF به ایمیل سفارش دهنده فرستاده میشود.


 روش حضوری، آدرس برای مراجعه حضوری:
تهران - ميدان انقلاب - خ منيری جاويد (اردیبهشت) -پ 61 ( 223 پیشین ) ساختمان دانشجو - ط دوم
66484852,53,54,55,56
SMS: 09190081154
تلگرام/واتس آپ: 09190081154
(https://telegram.me/lohrayane)

●  شماره حساب برای سفارش غیر حضوری:
برای دریافت شماره حسابها، ایمیلتان را در فرم زیر وارد کنید، دکمه "فرستادن شماره حسابها" را کلیک کنید، تا بی درنگ به ایمیلتان فرستاده شود.
اگر میخواهید حضوری انجام دهید:
(شرکت لوح رایانه) تهران - ميدان انقلاب - خ منيری جاويد (اردیبهشت) - پ 61 ( 223 پیشین ) - ساختمان دانشجو - ط2
کروکی آدرس شرکت لوح رایانه


Email:

وجه ریالی را پرداخت کرده ام، چگونه سفارش را بفرستم؟
داده های درخواستی در باکس زیرین را نوشته، و سپس روی دکمه "فرستادن فرم" (در پائین باکس) کلیک کنید، داده ها برای شرکت لوح رایانه فرستاده شده، و پروسه انجام سفارش شما شروع میشود.(رسیدهای پرداخت به ایمیل شما ریپلای میگردد.)
همچنین می توانید، داده های درخواستی را به ایمیل
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. بفرستید.من برای گزفتن پول از امریکا به paypal نیاز دارم.

 آیا مطمئن آن وجود دارد؟ کسی راه شو بلده؟ من چند تا سوال داشتم، من دارم پرداخت‌های دانشگاه‌های مقصدم رو با پی‌ پال (ساپورت ) یکی‌ از م در اروپا (اتریش) انجام میدم. برای پرداخت Application Fee یکی‌ از دانشگاه‌ها گزینه پرداخت با رو انتخاب کردم، اطلاعات رو وارد کردم و خیلی‌ شیک پرداخت هم انجام شد. (تافل و جی‌آرای رو از قبل ریپورت کرده بودم). حالا مشکلی‌ که دارم با پرداخت برای خود ریپورت تافل و جی‌ آر ایه. من سئوالی دارم. من بانک بانک رو گرفتم و تو پیپال اضافه کردم بدون هیچ مشکلی قبول کردن فقط امکان دریافت نداره اونم به خاطر خود پیپال من ندارم ولی از کسانی که دارن شنیدم که این ها هم عین های هستن و بگیر نگیر دارن , بعضی موارد هم اصلا ATM رو شناسایی نمیکنه من میخوام خرید اینترنتی انجام بدم. به من گفتن که اگه

 PayPal دارید می تونید پرداخت کنین

. من دارم. آیا با میشه به جای PayPal پرداخت کرد؟ (ببخشید من اصلا نمیدونم PayPal چی هست :) ) من یک پرداخت پی پال برای دانشگاه میخوام .کسی میتونه این پرداخت رو برام انجام بده؟ من یکی از دوستام از این طریق چند تا پرداخت انجام داده بود و راضی هم بود. می خواستم ببینم کسی مشکل مشابهی داشته؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. میتونید به پی پال متصل کنید رو ورفای کنید و انتقال بدید. میخواستم ببینم ایشون در درجه اول باید یک حساب در یک بانک معمولی باز کنند و یا بگیرند؟کلا به چه ترتیب هست؟لطف میکنید دقیق توضیح بدید؟

میزان کارمزد هم بسیار متفاوت است

 به طور مثال از طریق حساب بانکی فعال گردد خرید هیچ کارمزدی ندارد در حالی که اینطور نیست! نکته ای در مورد paypal بنظرم رسید که بایستی حتما در نظر بگیرید نمیشه با آمریکا پی پال باز کرد؟ هر فقط در يك حساب قابل اضافه كردن است، پس امكان اضافه كردن كارتهاي استفاده شده را در اكانت ديگري نخواهيد داشت. همچنین آیا میشه چندین رو به اکنت پی پال اضافه کرد؟ همه ها رو نمی شه به پی پال وصل کرد. اما اونهایی که میشه بدون مشکل وصل میشه و کار می کنه. پی پال هم هیچ محدودیتی برای اتصال حساب نداره. هر چند تا و حساب که بخواید می تونید به حسابتون وصل کنید. و آن هنوز هم فعال است ولیکن بعد ها جهت انتقال وجه به یک حساب بانکی هم متصل کردم والا اگه فقط مشکل تماس از از ایران باشه هرچند قول 100% نمیدم اما شاید بتونم کاری براتون کنم.پ خ بزنید اما من ندیدم لیمیت شدن یک حساب با یک تماس برطرف بشه ها. این قضیه تماس رو خود پی پال ازتون خواسته یا شرکتی که ازشون پی پال گرفتید؟ وقتی‌ میرسم به قسمت پرداخت ۲ تا انتخاب دارم: یا / به طور مستقیم و یا پی‌ پال. وقتی‌ / رو انتخاب می‌کنم و اطلاعات رو وارد می‌کنم میگه اطلاعات وارد شده نامعتبره و

وقتی‌ هم از طریق پی‌ پال می‌خوام پرداخت کنم

میگه باید اکانت پی‌ پال داشته باشی‌ در صورتی‌ که وقتی‌ از اون مون جریانو می‌پرسم کاملا بی‌ اطلاع هستن و میگن ما مستقیم پرداخت می‌کنیم. یعنی 6 ماه از بلاک شدن گذشته باشه و نتونیم Unblock کنیم اجازه میدن پول رو منتقل کنیم؟ یک سوال دیگر و در از ایران چقدر قابل استفاده هست ؟ یعنی میشه برای تمام کار ها و پرداخت و.. استفاده کرد !؟ یک موضوعی رو خدمت دوستان عرض کنم یکسری سئوال دارم: در ایرلند ثبت آدرس واقعی برای موقع ثبت نام یه دونه گرفتم برای خرید یک کتاب اینترنتی که نویسنده کتاب ت پال اکانت داره میخواستم بدونم چطور میتونم به صورت غیر مستقیم پرداخت کنم و کسی از عزیزان هست میتونه اینکارو برام انجام بده؟مرسی