...،تماس سریع:سفارش،استعلام قیمت
  1. Invalid Input

 

پرداخت های پی پلتان را با اکانتهای ما انجام دهید انجام پرداخت های پی پال + Paypal فروش اکانت

انجام پرداخت های پی پال شما ..... 
با اکانت های پی پال ما
66484852 تا 56 تلگرام/واتس آپ: 09190081154
(https://telegram.me/lohrayane)

اگر میخواهید به کسی و یا سایتی از راه پی پال وجهی بپردازید، نیاز به خرید اکانت و یا ایجاد پی پال ندارید، و توصیه ما این است که اینگونه پرداخت ها را با اکانتهای پی پال ما انجام دهید، (Paypal Indirect Pay) مزایای این روش : سرعت بیشتر، قیمت کمتر، ظریب اطمینان بسیار بالاتر است. اینگونه سفارشات هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری انجام میشود.

Read more: پرداخت های پی پلتان را با اکانتهای ما انجام دهید

 

 
افتتاح حساب پی پال

شرکت لوح رایانه، سایت تخصصی خدمات پی پال، افتتاح حساب و انجام پرداختهای پیپل 66484852 تا 56 تهران م انقلاب منیری جاوید پ61 ط2

نام یک شرکت تجارت الکترونیکی و سامانه انتقال وجه الکترونیکی آن است. سامانهی پیپال ، پرداخت و انتقال وجه را از طریق اینترنت و بصورت آنی ممکن میسازد. گستردگی و مقبولیت این سامانه بین سایتهای اینترنتی و کاربران ، ناشی از هزینههای اندک آن در قبال خدمات ، کاربرد آسان و امکانات کم نظیر آن است.

یک حساب پیپال میتواند از طریق حساب بانکی و یا کارت اعتباری شارژ . دریافت کنندگان از طریق پیپال نیز میتوانند پول خود را از طریق چک ، واریز به حساب خود در پیپال و یا واریز به حساب بانکی دریافت کنند.

پیپال روند پرداخت برای خریدهای اینترنتی ، سایتهای حراج و سایر کاربردهای اقتصادی را با دریافت هزینه انجام میدهد. همچنین ممکن است برای انتقال و دریافت پول نیز هزینهای دریافت دارد که بسته به مقدار پول جابجا شده است. هزینهها بسته به نوع ارز انتقالی ، شیوه انتقال ، کشور ارسال کننده ، کشور دریافت کننده و مقدار پول جابجا شده متغیر هستند. همچنین برای خریدهای انجام شده در سایت ایبی با کارت اعتباری و از طریق پیپال ، اگر فروشنده و خریدار هرکدام از نوع ارز متفاوتی استفاده کنند ، شامل هزینهای مازاد خواهد بود. پیپال از ضوابط و قوانین بسیار سخت و دقیق مالی برخوردار است تا از پول شویی و انتقال درآمدهای غیرمشروع جلوگیری کند. در سوم اکتبر ۲۰۰۲، پیپال به عنوان یک شرکت جانبی ، کاملاً به مالکیت ای بی درآمد. دفاتر مرکزی پیپال در شهر سان خوزه ایالات متحده آمریکا و در مجاورت دفاتر شرکت ایبی مستقر هستند.

امروزه پیپال در ۱۹۰ بازار فعالیت میکند و بیش از ۲۳۲ میلیون حساب دارد که بیش از ۸۷ میلیون آنها فعال هستند. پیپال به مشتریان اجازه میدهد تا به ارسال ، دریافت و نگهداری پول با ۲۴ ارز مختلف بپردازند. پیپال در ۲۱ کشور دفتر منطقهای دارد.
قابل ذکر است که شرکت پی پال به تبعیت از قوانین ایالات متحده در زمینه تحریم ایران ، به کاربران ایرانی سرویس دهی نمی کند.
افتتاح حساب پی پال :
حساب کاربری رایگان در پی پال افتتاح کنید ، توجه داشته باشید که این حساب می بایست مورد تأیید پی پال قرار گیرد و اصطلاحاً وریفای (verify) شود :

حساب ه پال به سه دسته کلی تقسیم می شوند :
۱- شخصی یا Personal : برای صاحبان فروشگاه های آنلاین.
۲- ممتاز یا Premier : برای افرادی که خرید و فروش آنلاین دارند.
۳- تجاری یا Business : برای تجاری که از نام شرکت یا گروه تجاری خود استفاده می کنند.

نحوه باز نمودن یک حساب پی پال
ابتدا بر روی لینک زیر کلیک کنید:


افتتاح حساب
1- Personal Account را انتخاب کنید.
4فعال سازی حسابتان
5- شما میتوانید به سادگی پول ارسال و یا دریافت نمائید.
جزئیات سرویس ه پال
لازم به ذکر است در صورتی که تمایل داشتید حساب خود را چک نمائید و موجودی خود را ببینید به سایت فوق وارد و با نوشتن Email و Password به حساب خود وارد شوید .

توجه :
در زمان ثبت نام حتی اگر شما مشخصات کارت اعتباری پولی را دریافت و یا ارسال .
که در این صورت در حساب Pay Pal شما این پول ذخیره و در دفعات بعدی که مشخصات کارت اعتباری خود را وارد کردید میتوانید آن را به حساب بانکیتان از حساب Pay Pal منتقل کنید.

توجه داشته باشید که این حساب به افرادی که در ایران اقامت دارند داده نمی شود و فقط تحت شرایطی خاص امکان استفاده از این سرویس وجود دارد.
پی پال Paypal ،گسترده ترین سیستم مالی آنلاین پس از ویزاکارت و مستر کارت می باشد، که دارای مزایا و سختگیری های مختص به خود می باشد، پی پال امکان دریافت و ارسال آنی Instant را ایجاد کرده، یکی دیگر از ویژگیهای منحصر به فرد پی پال اتصال مستقیم آن به سیستم ebay می باشد، هزینه های بسیار کم آن در کنار مزایای فوق العاده آن یکی دیگر از ویژگیهای برجسته پی پال است.
سايت پي پال

Paypal به عنوان بخشی از شرکت eBay و همچنین بانکی ثبت شده در لوگزانبورگ در حال فعالیت است. این شرکت جزو آن شرکت هایی است که ایران را تحریم را کرده اند و متاسفانه کاربران ایرانی نمی توانند از امکانات آن استفاده کنند؛ Paypal در خرید های اینترنتی استفاده کرد. اما اگر به هر دلیلی اصرار دارید که از سیستم Paypal استفاده کنید درحساب به اسم خودتان باشد کاربران ایرانی باید مراقبت در Paypal حساب باز کنید، می توانید هر چقدر که مایلید دریافت داشته باشید؛ به عبارت دیگر، می توانید درخواست پول دهید و یا پول برای تان ارسال شود اما نکته مهم اینجاست که نمی توانید به راحتی آن مبلغ یا مبالغ را از حساب تان خارج کنید. دو مرحله ای که بعد از افتتاح حساب در Paypal باید به آن توجه داشته باشید این است که اول بایدVerify
کرده باشید، Paypal برای تان دو واریز در حد زیر یک دلار انجام خواهد داد و شما به عنوان صاحب حساب باید وارد حساب تان شوید و به Paypal اعلام کنید که آن دو واریزی چه مبالغی بوده اند. همچنین Paypal در مجموع Paypal کاربران خودش را به دقت زیر نظر دارد.
Paypal یک نوع روش بازرگانی الکترونیکی است که در آن نقل و انتقالات مالی از طریق اینترنت انجام می شوند. Paypal در واقع به عنوان یک جایگزین الکترونیکی برای روشهای سنتی نظیر چک به حساب می آید.
در کنار این مزایا پی پال به واسطه گستردگی فراوان و قوانین سخت مالی حاکم برآن، بسیار سختگیر و دقیق است.
پی پال جزو شرکتهای مالی است که ملزم به اجرای قوانین تحریم می باشد، لذا بطور رسمی نمی تواند برای اتباع کشورهای تحریمی از جمله ایران اکانت ایجاد کرده و یا مبادلات مالی آنها را مدیریت کند، ولی با توجه به امکانات گسترده آن بخصوص برای دریافت و یا خرید

کسانی اکانت پی پال می خرندکه دارای درآمد از طریق شرکت و یا موسسات خارجی می باشند، از این اکانتها برای دریافت درآمدشان استفاده می کنند، مانند کسانی که برای شرکت های خارجی برنامه نویسان و ی طراحی سایت می کنند و یا کسانی که در ebay خرید فروش می کنند و ....
پس از خرید اکانت پی پال به ما username و PassWord پی پال + username و PassWord ایمیل متصل به آن داده می شود.با تغییر password ها و پاسخ های امنیتی که روش آن به شما داده می شود، دسترسی ما سازنده اولیه را به قطع می نمایید.

به چه صورت موجودی داخل اکانت پی پال نقد می شود:
با توجه به عدم رابطه رسمی پی پال با ایران به واسطه مسائل تحریمی، امکان نقد کردن مستقیم وجود ندارد ولی با توجه به گستردگی پی پال خریداران فراوانی را برای موجودی پی پال می توان یافت.شرکت هایی در بیشتر اوقات خریدار می باشند.

چگونه متوجه شویم پولی به حساب ما آمده :
این واریزی در بخش history اکانت پی پال نمایان است، ولی راه ساده تر و بدون نیاز به لاگین داخل اکانت پی پال چک کردن ایمیل متصل به پی پال است، در صورتی که وجهی به حساب پی پال شما واریز گردد بلافاصله از طرف پی پال یک ایمیل برای شما ارسال می گردد که حاوی شماره ترنس اکشن (تراکنش) و جزئیات زیر می باشد ،(همانند عکس زیر) که در آن فرستنده This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. می باشد، و شامل ترنس اکشن آی دی و مبلغ واریزی است.
افتتاح حساب وری ف پال از خارج از ایران
این حساب از نوع پرمیوم وری فای ( Premium ) بوده و جهت اطمینان از سلامت اکانت پیش از ارائه آن به مشتری حداقل یک یا دو ترنس اکشن خروجی یا spend با آن انجام داده شده، بیشترین حساسیت سیستم های مالی زمانی است که وجهی از آنها خارج میگردد (ترنس اکشن خروجی)، این ترنس اکشن خروجی که سابقه آن در history اکانت پی پال قابل مشاهده است، نمایانگر این موضوع است که اکانت پی پال پیش از فروش آن، در وضعیت کاملا مناسبی قرار داشته است، که پی پال اجازه خروج پول از آن را داده.

متقاضی می تواند با تغییر اطلاعات لاگین پی پال و ایمیل متصل به آن (Username & Password & security answers) دسترسی ما و سازنده اولیه آن در خارج از کشور را به اکانت قطع نماید.
George
نکات مهم در مورد paypal
برای استفاده از حساب paypal لازم است شما اطلاعاتی در مورد قوانین این سایت داشته باشید تا دچار مشکل نشوید تا احتمالا متحمل ضرر مالی نگردید !

همانطور که می دانید کشور ایران بعلت تحریمات اقتصادی حق استفاده از این حساب را ندارد و کاربران ایرانی متاسفانه مجبور هستند با هویت جعلی اقدام به افتتاح و استفاده از این حساب نمایند و چون این سایت اخیرا نسبت به این قضیه سختگیری بیشتری بخرج میدهد باید در استفاده از این حساب محطاط تر عمل کنید بدین منظور به نکات زیر توجه نمائید :

برای افتتاح و کار با این حساب حتما از IP ثابت اختصاصی غیر ایرانی استفاده کنید .توصیه میشود فقط در صورت ضرورت به حساب خود مراجعه کنید زیرا تمامی گزارشات توسط ایمیل بطور اتوماتیک برایتان ارسال میشودر و نیازی به مراجعه مکرر به حساب paypal خود ندارید.

برای ثبت نام از کشور های "آمریکا،انگلیس،کانادا،استà ? الیا" استفده نکنید زیرا این کشورها برای وریفای شدن احتیاج به حساب بانکی دارند که اینکار بسیار مشکل است شما بهتر است از کشور هند برای اینکار استفاده کنید یعنی یک آدرس هند را وارد کنید تا شما را بعنوان یک شهروند هندی بشناسند و حتما سئوالات امنیتی که در هنگام ثبت نام وارد می کنید را بخاطر بسپارید . توجه کنید که حساب شما حتما باید وریفای (verify) شود برای اینمنظور شما میتوانید با یک ویزا کارت اقدام به وریفای کردن حساب نمائید (با ما تماس بگیرید) زیرا در قوانین جدید حسابهای غیر وریفای نمیتوانند پول از حساب خود منتقل نمایند .

در حساب پی پال بر خلاف حساب ایگولد تنها آدزس و نام کشور را برای عضویت چک نمی کنند بلکه به روشهای مختلف کار با حساب پی پال را برای افراد غیر مجاز مانند ایرانی ها نا امن می کنند، به طوری که پی پال امکان دارد به صورت زیر شما را آزمایش کند:

1- پی پال به صورت تصادفی هر ماه چند هزار حساب را موقتا بسته و شماره حساب بانکی و یا سوال امنیتی از شما می پرسد که در صورت پاسخ صحیح حساب همان لحظه به حالت اول باز می گردد و قابل استفاده می شود.

2- اگر از حساب بانکی معتبر استفاده نکرده باشید و از کارتهای اعتباری برای وریفای شده استفاده کرده باشید همیشه مواظب شماست که در صورت ثابت نبودن آن سعی می کند از وجود شما در کشور ثبت نام شده و آدرس معتبر شما اطمینان حاصل کند.

3- در افتتاح حساب پی پال در صورتی که مبلغ واریزی به حساب به 100 دلار برسد ممکن است از شما درخواست کند که آدرس خود را با فکس فیش تلفن خود تایید کنید که امکان دارد در بعضی مواقع قبل ار اینکه موجودی به 100$ برسد نیز این درخواست را داشته باشد.

4- در صورتی که از مشترک استفاده کنید، امکان دارد پی پال حساب شما را موقتا بسته و درخواست مدارک معتبری که تایید کننده مشخصات شماست را داشته باشد.

حساب پی پالی که آدرس آن وریفای شده است و حساب بانکی معتبر در آن ثبت شده اعتبار استاگر با ایران هم وارد حساب شوید حساب را بلوک اما اگر در ایران می خواهید از پی پال استفاده کنید وریفای و اختصاصی وارد حساب خود شوید از حساب در ایران استفاده نمایید.
حساب پی پال با سایر حسابها کاملا" متفاوت است زیرا روش تایید آن به صورت چند مرحله است استعلام حساب بانکی تراکنشها توجه دارد که با کدام کشور صورت می پذیرد.

سئوالات متدوال دردر اين مورد :

آيا امکان امکان ارسال و دریافت پول از طریق این حساب هست؟
بله، این کلا این نوع حسابها، بصورت دوطرفه هستند. هم امکان دریافت و هم امکان ارسال پول را براحتی و با امنیت بالا دارید. حتی می توانید براحتی دکمه هایی را جهت فروش آنلاین محصولات خود بصورت دلاری در وب سایت خود قرارداده تا کاربران بین المللی بتوانند براحتی آنرا خریداری کنند.

آیا امکان مشاهده ریز گردشهای این نوع حساب هست؟
قطعا، انواع گزارشات بصورت کاملا آنلاین از طریق سایت پی پال در اختیار شما بدون هیچگونه هزینه اضافی (شارژ اضافی) قرار دارد

زمان ایجاد این نوع حسابها چه مقدار است؟
از زمان سفارش ایجاد این نوع حساب، تقریبا بینروز کاری زمان راه اندازی آن طول می کشد

شماره حساب من در پی پال پس از سفارش آن چه خواهد بود؟
ایمیل شما، به عنوان شماره حسابتان در پی پال تعریف می گردد. بطور کلی جهت تبادل پول بین حسابه پال کافیست به ایمیل یکدیگر اصطلاحا این ویس بفرستید

شما چه نوع از حساب پی پال را ایجاد می کنید؟
حساب پی پال که برای شما ایجاد می گردد، پرسنال يا پريميوم خواهد بود البته امکان آپ گرید آن نیز هست

آیا جهت استفاده از حساب پی پال می بایست حتما از یک ثابت استفاده گردد؟
خیر، اما حتما توجه کنید که که با استفاده از آن به حساب پی پال خود متصل می شود نمی بایست در لیست کشورهای تحت تحریم مانند: ایران، کوبا، عراق و ... قرار داشته باشد. ضمنا ترجیحا استفاده از ثابت جهت ورود به اکانت توصیه می شود
حساب پی پال
شرکت لوح کامپیوتر، خدمات نینتندو Wii پی پال، افتتاح حساب و پرداخت به 56 تهران 66484852 مردم از جاودانه منیری 61 CI 2
نام شرکت تجارت الکترونیکی و صندوق الکترونیکی سیستم انتقال آن است. سیستم پی پال، و از طریق اینترنت و فوری انتقال وجه امکان پذیر است. وسعت و محبوبیت از سایت های اینترنتی و کاربران از سیستم، به دلیل هزینه پایین آن برای این سرویس، از آن آسان است برای استفاده و ویژگی های منحصر به فرد است.

حساب پی پال می تواند از طریق یک حساب بانکی یا کارت اعتباری شارژ. دریافت کنندگان همچنین می توانید پول خود را از طریق پی پال از طریق چک، حساب سپرده پی پال و یا واریز به حساب بانکی دریافت به دریافت خواهید کرد.

فرآیند پرداخت پی پال برای خرید آنلاین، سایت های حراج و برنامه های کاربردی دیگر با هزینه انجام کسب و کار. همچنین ممکن است برای انتقال و دریافت پول نیز بسته به مقدار پول منتقل شده است شارژ کنید. هزینه نقل و انتقال ارز بستگی دارد، روش انتقال، فرستنده، گیرنده و مقدار پول متغیر شناور. برای خرید با کارت اعتباری از طریق اینترنت انجام می شود در سایت ای بی، در صورتی که خریدار و فروشنده هر کدام یک ارز های مختلف، از جمله هزینه های اضافی خواهد بود. پی پال شرایط بسیار سخت و دقیق است و شرایط از بودجه است برای جلوگیری از پول شویی و انتقال مخفیانه از وجوه. سوم در اکتبر سال 2002، به عنوان یک طرف پی پال، متعلق به درآمد بی به طور کامل. دفتر مرکزی پی پال در سان خوزه، ایالات متحده آمریکا و دفاتر مجاور بی واقع شده است.

پی پال در حال حاضر دارای بیش از 232 میلیون حساب فعال در 190 بازار، بیش از 87 میلیون نفر از آنها فعال هستند. پی پال اجازه می دهد تا مشتریان به ارسال، دریافت و ذخیره پول خود را در 24 ارزهای مختلف است. پی پال دارای دفاتر منطقه ای در 21 کشور جهان است.
قابل توجه است که این شرکت مطابق با قوانین ایالات متحده پی پال در تحریم ایران، کاربران اینترنت ایران انجام خدمات نیست.
حساب پی پال:
باز کردن حساب رایگان خود را در توجه داشته باشید پی پال که حساب پی پال باید تایید شده و به نام Vryfay (بررسی) به:

حساب پی پال به سه دسته تقسیم می شوند:
1. شخصی و یا شخصی: برای صاحبان فروشگاه آنلاین.
2. عالی و یا برتر: برای افرادی که در حال خرید و فروش آنلاین.
3. تجاری یا کسب و کار: کسب و کار به شرکت یا گروه تجاری خود را.

چگونه برای باز کردن یک حساب پی پال
اول، بر روی لینک زیر کلیک کنید:


حساب
1- گزینه حساب شخصی.
4 به حساب خود را فعال کنید
5. شما به راحتی می توانید ارسال و دریافت پول است.
جزئیات خدمات برای پل


توجه داشته باشید:
حتی اگر اطلاعات کارت اعتباری خود را در هنگام ثبت نام برای دریافت و یا ارسال پول است.پی پال پی پال، سیستم مالی آنلاین گسترده ترین بعد از Vyzakart و مسترکارد، که دارای مزایای خاص خود را دارد و چقرمگی توانایی ارسال و دریافت از طریق مسنجر پی پال از طریق مسنجر، ایجاد یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد پی پل است اتصال مستقیم به سیستم ای بی، هزینه آن بسیار کمی علاوه بر مزایای فوق العاده آن یکی دیگر از ویژگی های برجسته پی پال است.
سایت پی پال

ای بی و پی پال به عنوان بخشی از یک شرکت ثبت شده در بانک Lvgzanbvrg عامل است. این شرکت است که در میان شرکت هایی که تحریم، ایران و ایرانی متاسفانه، کاربران می توانند از مزایای به ویژگی های آن را. خرید پی پال استفاده آنلاین. اما نکته مهم این است که برای شما ارسال پول یا پول شما به راحتی می توانید آن را از حساب خود را حذف کنید. دو مرحله پس از یک حساب پی پال به یاد داشته باشید این است که من باید تایید
پی پال پی پال نیز مجموع اعضای آن به دقت تحت نظارت است.
پی پال یک نوع از تجارت الکترونیکی است که در آن معاملات از طریق اینترنت انجام شده است. پی پال یک جایگزین الکترونیک به روش های سنتی مانند چک به حساب است.
همراه با این مزایا و قوانین سختگیرانه حاکم مالی پی پال به دلیل اندازه بزرگ آن، بسیار سخت و دقیق است.
و یا خرید

فروش و ....
آنها را.

تعادل نقدی در حساب پی پال چیست:


چگونه پول را به حساب ما پیدا کنیم:
این سپرده است در تاریخ به حساب پی پال نشان داده شده است، اما یک راه ساده تر بدون نیاز به ورود به حساب ایمیل مرتبط با پی پال پی پال چک است، اگر هزینه بلافاصله به حساب پی پال خود را از پی پال پرداخت ایمیل به شما فرستاده می شود که شامل هیچ عمل ترانس (معامله) و جزئیات زیر (مانند در عکس زیر)، که در آن فرستنده است This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.، از جمله اقدام ترنس ID و پرداخت سپرده.
حساب پل F. بهره وری از خارج از کشور
(به عنوان خروجی عمل ترنس)، خروجی از عمل ترانس در تاریخ به حساب پی پال قابل مشاهده است، منعکس کننده این واقعیت است که حساب پی پال قبل از شما آن را به فروش، وضعیت کاملا خوب است، پی پال خروج پول از داده ها.

متقاضی می تواند اطلاعات ورود به سیستم را تغییر دهید و به ایمیل پی پال متصل به آن (نام کاربری و رمز عبور و امنیت پاسخ) برای دسترسی به تولید اولیه ما در خارج از کشور برای قطع حساب.
جورج
نکات مهم در مورد پی پال


حساب Mhtat به منظور رسیدن به بیش از توجه شما را به نکات زیر:برای ثبت نام از "امریکا، بریتانیا، کانادا، یک ایلیا؟" استفاده نمی کند چرا که این کشورها Vryfay نیاز به یک حساب بانکی است که آن را بسیار دشوار است برای شما بهتر از هند به انجام این کار است، استفاده از URI هند وارد می دانید به عنوان یک شهروند هندی و سوالات امنیتی، لطفا به یاد داشته باشید که شما در هنگام ثبت نام وارد کنید. لطفا توجه داشته باشید که حساب شما باید Vryfay (بررسی) به Aynmnzvr شما یک کارت ویزا به حساب کاربری خود Vryfay (لطفا با ما تماس بگیرید) به دلیل قوانین جدید، حساب های غیر Vryfay می توانید پول را از حساب خود را انتقال دهند.

شما می توانید زیر را امتحان کنید:

این درخواست ساخته شده است.

4. در صورت استفاده مشترک، ممکن است به طور موقت حساب پی پال خود را ببندید و درخواست برای اسناد معتبر که ثابت شما یک نمایش.

استفاده کنید.
حساب پی پال به حساب های دیگر کاملا "روش تأیید هویت های مختلف است، زیرا یک تحقیق چند مرحله است که چه چیزی معاملات حساب بانکی به ابلاغ شود.

سوالات گسترده رایج در مورد:

آیا ممکن است برای ارسال و دریافت پول از این حساب است؟
بله، این است که به طور کلی به نوع حساب بی می باشد. توانایی دریافت و ارسال پول به راحتی و امنیت بالا. شما حتی می توانید به راحتی خرید و فروش آنلاین محصولات خود را در دکمه $ برای قرار دادن در وب سایت خود را به طوری که کاربران به راحتی می توانید خرید بین المللی.

آیا می توان به دیدن این نوع حساب گشت و گذار خوب است؟
بدیهی است، گزارش های مختلف به طور کامل آنلاین از طریق سایت پی پال در اختیار شما بدون هیچ گونه هزینه اضافی (هزینه اضافی) است

زمان برای ایجاد این نوع از حساب چیست؟
از آنجا که به منظور ایجاد این نوع حساب، آن زمان طول می کشد به راه اندازی کار تقریبا Bynrvz

حساب کاربری من پی پال پس از سفارش چه خواهد بود؟
پست الکترونیک شما به عنوان حساب پی پال تعداد تعریف شده است. به طور کلی، تبادل پول بین پی پال Hsabh به سادگی به نام صدای، ارسال ایمیل دیگری

چه نوع پی پال حساب شما ایجاد می کنید؟
حساب پی پال خود ایجاد می شود، Prsnal یا حق بیمه خواهد بود تا درجه آن البته ممکن است

آیا شما مجبور به استفاده از یک حساب پی پال باید ثابت باشد؟
نه، اما لطفا توجه داشته باشید که باید آن را به حساب پی پال خود را در فهرست کشورهای تحت تحریم متصل نمی: ایران، کوبا، عراق، و غیره داشته باشد. همچنین استفاده ترجیحا ثابت برای ورود به حساب خود را به توصیه