...،تماس سریع:سفارش،استعلام قیمت
  1. Invalid Input
انجام پرداخت های پی پال + Paypal فروش اکانت

انجام پرداخت های پی پال شما ..... 
با اکانت های پی پال ما
66484852 تا 56 تلگرام/واتس آپ: 09190081154
(https://telegram.me/lohrayane)

اگر میخواهید به کسی و یا سایتی از راه پی پال وجهی بپردازید، نیاز به خرید اکانت و یا ایجاد پی پال ندارید، و توصیه ما این است که اینگونه پرداخت ها را با اکانتهای پی پال ما انجام دهید، (Paypal Indirect Pay) مزایای این روش : سرعت بیشتر، قیمت کمتر، ظریب اطمینان بسیار بالاتر است. اینگونه سفارشات هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری انجام میشود.

 

(مناسب برای دریافت دستمزد کار در سایتهای خارجی)
66484852 تا 56
تلگرام/واتس آپ: 09190081154
(https://telegram.me/lohrayane)

در صورتی که قرار است کسی یا شرکتی (خارجی) بابت کاری که انجام داده اید وجهی به حساب شما واریز نماید، یکی از گزینه های سریع، اکانت پی پال میباشد، موجودی داخل پی پال امکان فروش و نقد شدن به ریال را دارد، این اکانتها هم توانائی دریافت و هم پرداخت را دارند.

● محل ایجاد اکانت: خارج از ایران
● آماده تحویل 
● نوع اکانت:  پرمیوم Premium
● وری فای شده Verified
● بهای اکانت کلاس A (قیمت) : 119,000 تومان 
● ویژگی ممتاز: دارای ترنس اکشن خروجی 
● توانائی دریافت و پرداخت
● قابل استفاده برای قرار دادن روی سایت
● بدون محدودیت زمانی
● امکان قطع دسترسی بعدی سازنده اکانت به حساب ارائه شده
● قابلیت نقد شدن به ریال
● .......
 
 
اگر قرار است به کسی و یا سایتی مبلغی را بپردازید، توصیه میشود بجای خرید اکانت پی پال، این کار را با اکانتهای ما انجام دهید، برای شرح بیشتر اینجا را کلیک کنید .
(paypal indirectpay)

●  شماره حساب برای خرید اکانت پی پال (غیر حضوری):
برای دریافت شماره حسابها، ایمیلتان را در فرم زیر وارد کنید، دکمه "فرستادن شماره حسابها" را کلیک کنید، تا بی درنگ به ایمیلتان فرستاده شود.
اگر میخواهید حضوری بخرید:
(شرکت لوح رایانه) تهران - ميدان انقلاب - خ منيری جاويد (اردیبهشت) - پ 61 ( 223 پیشین ) - ساختمان دانشجو - ط2
کروکی آدرس شرکت لوح رایانه


Email:

●  فرم خرید اکانت پی پال (غیر حضوری):
اگر میخواهید حضوری بخرید:
(شرکت لوح رایانه) تهران - ميدان انقلاب - خ منيری جاويد (اردیبهشت) - پ 61 ( 223 پیشین ) - ساختمان دانشجو - ط2
کروکی آدرس شرکت لوح رایانه 

واریزمستقیم به اکانت پی پال کسی و یا موسسه ای
شارژ حساب/اکانت پی پال خودتان
 پرداخت پی پال از راه سایت فروشنده یا ارائه دهنده سرویس

66484852 تا 56
تلگرام/واتس آپ: 09190081154
(https://telegram.me/lohrayane)

بدون داشتن اکانت پی پال، می توانید پرداخت هائی را که با سیستم پی پال است، با اکانتهای پی پال شرکت لوح رایانه انجام دهید.( اگر قرار است کسی به حساب شما پول واریز کند، بخش سمت چپ "خرید اکانت پی پال" را مطالعه کنید.)

● زمان انجام سفارشات:
سفارشات حضوری، در همان موقع انجام شده،
سفارشات غیر حضوری (تلفنی/ایمیل)، در همان روز کاری انجام میشود (بنا به ساعت سفارش)، در روش غیر حضوری رسیدهای پرداخت به ایمیل سفارش دهنده فرستاده میشود.


● رسیدهای ارائه شده:
رسید پی پال + رسید سایت (با امکان ارسال رسید به ایمیل سفارش دهنده) .
رسید پی پال، دارای شماره ترنس اکشن میباشد، (شبیه شماره فیش بانکی).


● کارمزد انجام سفارشات:
شروع از 8% کل مبلغ سفارش، هرچه مبلغ ارزی سفارش کمتر بوده درصد کارمزد افزایش می یابد، برای آگاهی از بهای ریالی سفارشتان، با یکی از شماره تلفنهای شرکت تماس گرفته و یا به آدرس (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) ایمیل بزنید، و یا فرم استعلام قیمت در ادامه همین پیج را پر کنید.

استعلام قیمت:
 برای آگاهی از بهای ریالی سفارشتان، با یکی از شماره تلفنهای شرکت (66484852 تا 56) تماس گرفته و یا به آدرس (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) ایمیل بزنید، و یا از راه این فرم ها:

استعلام قیمت - واریزمستقیم به اکانت یا شارژ{rsform 44}

استعلام قیمت -  واریز از طریق یک سایت

Invalid Input

● چه ارزهائی را ساپورت میکند؟
برای تمامی ارزها همانند دلار، یورو، پوند، لیر، فرانک و ... قابل انجام است.

● برخی از موارد سفارشات پی پال::

خرید های اینترنتی کالا و سرویس، پرداخت هزینه چاپ مقاله، عضویت (subscription)، خرید کتاب و مقاله، خرید هاست و سرور، پرداخت پی پال برای ثبت نام آزمون آیلتس، و ..... 

روش غیر حضوری
فرم سفارش در دنباله همین پیج (کمی پائین تر)
- بها (قیمت) را از شماره ها 66484852 الی 56 بپرسید.
- وجه ریالی را به یکی از حسابهای بانکی (با دستگاه ATM یا از داخل شعبه) واریز کنید.
- فرم فرم سفارش در دنباله همین پیج (کمی پائین تر) را پر کنید.
- مراحل پرداخت توسط شرکت لوح رایانه انجام میشود.
- رسیدها با فرمت PDF به ایمیل سفارش دهنده فرستاده میشود.


 روش حضوری، آدرس برای مراجعه حضوری:
تهران - ميدان انقلاب - خ منيری جاويد (اردیبهشت) -پ 61 ( 223 پیشین ) ساختمان دانشجو - ط دوم
66484852,53,54,55,56
SMS: 09190081154
تلگرام/واتس آپ: 09190081154
(https://telegram.me/lohrayane)

●  شماره حساب برای سفارش غیر حضوری:
برای دریافت شماره حسابها، ایمیلتان را در فرم زیر وارد کنید، دکمه "فرستادن شماره حسابها" را کلیک کنید، تا بی درنگ به ایمیلتان فرستاده شود.
اگر میخواهید حضوری انجام دهید:
(شرکت لوح رایانه) تهران - ميدان انقلاب - خ منيری جاويد (اردیبهشت) - پ 61 ( 223 پیشین ) - ساختمان دانشجو - ط2
کروکی آدرس شرکت لوح رایانه


Email:

وجه ریالی را پرداخت کرده ام، چگونه سفارش را بفرستم؟
داده های درخواستی در باکس زیرین را نوشته، و سپس روی دکمه "فرستادن فرم" (در پائین باکس) کلیک کنید، داده ها برای شرکت لوح رایانه فرستاده شده، و پروسه انجام سفارش شما شروع میشود.(رسیدهای پرداخت به ایمیل شما ریپلای میگردد.)
همچنین می توانید، داده های درخواستی را به ایمیل
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. بفرستید.دوست عزيز شما از ايران به حساب باز نكنيد و شما نمي توانيد حساب خود را ويريفاي كنيد زيرا ايران تحريم مي باشد. پس نمي توانيد درست از حساب پي پال استفاده كنيد. ويريفاي شده. براي وريفاي كردن حساب بايد خارج از كشور داشته . علت این که اکثر کاربران به دنبال افتتاح حساب پی پال هستند این است که اکثر سایتهای معتبر با حساب پی پال کار می کنند و حساب لیبرتی رزرو را نمی پذیرند. حساب پی پال جایگزینی مناسب برای خرید از سایتهایی هستند که را می پذیرند. ایران در حال حاضر تحریم است و افتتاح آن. من در حال حاضر نزدیک یک هفته است که دارم در سایت شرکت 20 دلار سورف فعالیت می کنم، من فقط نگران درآمدم هستم که میگه درآمد منو به حساب پای پال میریزه ولی من تو خیلی از سایتا که گشتم گفته بودن که نیازی به باز کردن حساب پای پال چون سایت ایران می تونه کمکم کنه برای همین میخواستم مرا به طور کامل راهنمایی کنید و بگویید که چگونه می توانم درآمد خود را به صورت ریال دریافت کنم، چون میگن که سایت شما دلارای ما رو می خره لطفا" آدرس لینک سایتی که شما در آن فعالیت کرده اید را ارسال کنید تا بررسی شود. سایتهای سورف که بدون سرمایه گذاری به شما سود پرداخت کنند اصولا" هستند اما در صورتی که این سایت پرداخت کند شما می توانید از طریق گزینه تماس با ما در سایت آدرس ایمیل و شماره تماس و شماره حساب بانکی به همراه سایت مذکور را ارسال کنید تا ایمیل حساب پی پال برای شما ارسال شده و پس از دریافت وجه تصویه حساب صورت گیرد. با سلام1- چگونه یک حساب پی پال میلیاردی 100%تضمینی داشته باشم مادامالعمر2-چگونه میتوانم پولم را با واحد دلار مستقیم بیارم تو حساب ارزی بانک ملی3-شما یورو و پوند هم به تومان تبدیل میکنید تعرفه چجوریه؟ وقتی صحبت از موجودی میلیاری می شود بنده حدس می زنم یکی از سایتهای PTC را خورده اید که پرداخت چندین هزار دلار را در ماه می دهد. نقد کردن موجودی پی پال راه های مختلفی دارد که مهمتر از آن باید به مسئله افتتاح حساب آن بپردازید. وقتی صحبت از تضمین 100% حساب و واریز مبلغ میلیاری است بهتر است چند از این میلیارد را برای افتتاح حساب هزینه کنید. این هزینه بابت صبت یک شرکت و دریافت ویزا و افتتاح حساب بانکی در یکی از کشورهای خارجی الزامی است در غیر اینصورت تضمینی را نمی توان برای آن حساب کرد. حساب بدون تضمین و گارانتی را می توانید حدود هزار تومان توسط ما اقدام به افتتاح حساب نمایید. در مورد سوال دوم باید بگم که شما می توانید حساب خود را با چندین ارز به طور همزمان داشته باشید. در حساب پی پال 3 نوع حساب وجود دارد Personal - Premier و Business که شرایطی که نیاز دارید با تراکنش بالا حتما" باید برای حساب Business اقدام نمایید که حساب تجاری با امکانات بیشتر محسوب می شود.